''Fotografując staraj się pokazać to czego bez Ciebie, nikt by nie zobaczył" cyt. Robert Bresson
Cześć!
Nazywam się Kornelia.
Fotografie, wspomnienia  kocham od zawsze, albumy rodzinne znam na pamięć. Jako mała dziewczynka płakałam nad zdjęciem, które kuzyn pomazał długopisem. Mój dom wypełniony jest zdjęciami. Bez nich, dom dla mnie, nie byłby do końca umeblowany.
Fotografia to mój drugi zawód. Z wykształcenia nr 1 jestem prawnikiem – 10 lat pracowałam w banku m.in. pisząc umowy kredytowe. Zawód nr 2 – Fotograf – miał być dla pasji, dla rozwoju. Nigdy wcześniej nie pomyślałabym, że pochłonie mnie tak, że stanie się moim głównym zawodem, a jednak!
Na poziomie profesjonalnym fotografia pojawiła się w moim życiu 5 lat temu, gdy zawitałam w szkole fotografii i … przepadłam! Od tamtej pory zrobiłam całą masę kursów fotograficznych i graficznych, w tym Uniwersytet Akademii Fotografii Dziecięcej.
Dziś jestem właścicielem Studia Fotograficznego Life & Family Photography, w centrum Krakowa. Zajmuje się głównie fotografią rodzinną, dziecięcą, kobiecą w tym ciążową i noworodkową.
W swojej pracy kieruje się tym, aby Klientki na sesji czuły się zaopiekowane, poczuły pewność siebie, aby sesja była wspaniałą przygodą, przy dobrej herbacie lub kawie, przebiegała bez stresu. Aby kadry z tej sesji, były  piękną pamiątką na lata. Sesje noworodkowe – to łapanie jakże ulotnych chwil – małych stópek, rączek, nosków, które rosną tak szybko, że zanim się obejrzymy chodzą do przedszkola.
Każdy z nas jest piękny, absolutnie każdy powinien chociaż raz mieć piękne zdjęcia.
Co Klienci mówią o mnie ? Hmmm … chyba najczęściej to, że cieszą się, że zdecydowali się przyjść i zupełnie niepotrzebnie się denerwowali przed sesją, bo było super naturalnie i bardzo swobodnie. Bardzo często wracają na kolejne sesje, co jest dla mnie największym komplementem i jest ogromnie miłe.
Zaletami sesji ze mną jest to, że jestem w całym procesie od początku do końca. Pomagam ustalić koncepcję sesji, wykonuje zdjęcia, jestem retuszerem, sama zajmuje się graficzną obróbką, pomagam w wyborze finalnych kadrów, które na końcu przekazuje Wam jako pliki, odbitki lub obrazy i albumy.
Zapraszam Cię serdecznie na sesje.
Kocham to co robię, bo wiem że robię coś ważnego na lata!
Napisz do mnie na adres mailowy: life.and.family.photography@gmail.com, lub zadzwoń tel.: 664 255 271, 
albo wypełnij poniższy formularz.  
Wyślji
Thank you!

Administratorem danych osobowych podawanych w niniejszym formularzu jest Kornelia Chrząstek, prowadząca działalność gospodarczą z siedzibą w Krakowie 30-015, ul. Cieszyńska 6 NIP: 9492076395
Klikając „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do uzyskania informacji zwrotnej.
Back to Top